Mis on ReUse Republic?

ReUse Republic on uuskasutusbränd, mille looming sünnib koostöös rõivabrändide ja disainerite vahel. Andekad Eesti disainerid loovad ümber disainitud moerõivaid ning aksessuaare, mis on valmistatud populaarsete ning tunnustatud rõivabrändide laojääkidest. Nõndna sünnib keskkonnasõbralik, moodne, unikaalne, kuid hinnalt taskukohane disainitoode. Reuse republicu eesmärgiks on pikendada toodete eluiga tarbimisühiskonnas, kasutades efektiivselt ära olemasolevaid rõivavarusid, pakkudes seeläbi parima hinna ja väärtuse suhtega kvaliteetseid disainitooteid.

Missioon ja eesmärk

ReUse Republicu missioon on pikendada toodete eluiga tarbimisühiskonnas, kasutades efektiivselt ära olemasolevaid rõivavarusid. Meie eesmärk on pakkuda parima hinna ja väärtuse suhtega disainitooteid.

Uuskasutus

Uuskasutus on tänapäeval väga aktuaalseks ning arenevaks teemaks üle maailma. Ühest küljest viitab see ökonoomsusele ning keskkonnasõbralikkusele, teisest küljest on see aga kuumim hipcool trend moemekadest. Uuskasutuse märksõnad on nutikus, originaalsus, efektiivsus, intelligentne elustiil ning disain.

Koostöö brändidega

Rõivatööstuses tekib igal aastal ligikaudu 10-15% laojääke ning praaktoodet. ReUse Republic pakub üheskoos brändidega positiivse lahenduse, et hävitamisele määratud tooted astuksid uude ringlusesse ja looksid lisandväärtust. Sotsiaalselt vastutustundlikud ja keskkonnateadlikud rõivabrändid pakuvad oma laojäägid noortele disaineritele ümbertöötlemiseks.

Reuse Republicuga teevad koostööd Kaubamaja, Sangar, Reserved, AG, Expressions, PTA, Naomi, Denim Dream, Chicco, Your Face, The Bag, Monton, Zara, Terranova, House, Seppälä, T-särgi pood, Mothercare, Hansmark, Marilux, Accent Accessories, Bailly Bijoux, French Riviera

Koostöö disaineritega

ReUse Republic pakub väljundit noortele vabakutselistele disaineritele, kellel on võimalus luua omale nime ning praktiseerida taaskasutusel põhinevat disaini. Meie disainerid kasutavad oma loominguks brändide laovarusid ning loovad toodetele värkse ja moodsa näo, et neid uude ringlusesse liita. Iga toode kannab disaineri nime ja omab tema unikaalset käekirja.

ReUse Republicuga teevad koostööd Kirill Safonov, Axonova, Katrin Kotkas, Liina Stein, Diana Kurves, Margit Salk, Helle Kass, Marfa, Kristi Pedanik, Merilin Pärn, Luule Pakkas, Anary Noorem, Piret Vapajeva, Klarichy, Karmen Lumik, Reela Nigul, Kairi Lentsius, Silvia-Sigrid Sillaots, Liine Kiintok, Nele Roosimägi, Kirke Talu, Linda Kull, White Kit, Triin Paumer.

Tarbijaväärtus

Reuse Republic pakub igale kliendile praktilisi ning disainiväärtust omavaid uuskasutatud rõivaid ja aksessuaare. Tegemist on unikaalsete toodetega, parima võimaliku hinnaga.

Disainiturud

Reuse Republicu peamiseks müügikanaliks on üllatuslikud ja alati oodatud disainiturud. Disainiturud toimuvad eesrindlikes kaubanduskeskustes, kes seisavad selle eest, et keskkonnasõbralik koostöö brändide ja noorte disainerite vahel oleks loomulik nähtus ühiskonnas. Disainiturg toob endaga alati kaasa mõnusa loomingulise aura ja atmosfääri, kus kohtuvad vahetult kliendid ja disainerid.

ReUse Republic üritustega tasub ennast kursis hoida kodulehe www.reusrepublic.com ning Facebooki kaudu.

ReUse Republic toodetega saab tutvuda ka veebikeskkonnas aadressil www.reuserepublic.com/tooted

Usaldusväärsus

Reuse Republic osales edukalt konkursil „Ajujaht – idee muuta maailma“, kus projekti hinnati auväärse 2. kohaga. Meile on oma toetuse andnud ka EAS.

Oleme väga tänulikud ka kõigile armastatud ja tuntud inimestele, kes ReUse Republicule oma sooja poolehoiu on andnud – näitleja Mirtel Pohla, muusikud Eda-Ines Etti ja Marten Kuningas, superkokk Anni Arro jne. See on pakkunud meile palju inspiratsiooni.